USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Casa De Campo Fusagasuga Fusagasuga Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Casa De Campo Fusagasuga

Vroegtijdige boeking
2026-07-02
2026-07-03

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

52

Casa De Campo Fusagasuga 3*


Het Casa De Campo Fusagasuga hotel met 3 sterren bevindt zich op 4 km van de Hacienda Coloma in Fusagasuga en is voorzien van een bagage-opslag. Gasten kunnen genieten van een Amerikaans ontbijt en toegang tot een terras.

Dit hotel is gelegen op 10-minuten rijden van Alcaldia Municipal De Fusagasuga. Het hotel ligt op 5 km afstand van het centrum van Fusagasuga.

De kamers zijn voorzien van koffie- en theevoorzieningen, samen met een flatscreen TV met satellietzenders voor uw gemak. Een koelkast en glaswerk zijn inbegrepen in de keuken in Casa De Campo Fusagasuga. Bepaalde units bieden uitzicht op de berg.

  • Locale bezienswaardigheiden
  • Salesiano Valsalice
    1682 km
  • Plaza Principal
    4869 km
  • Plaza de Mercado
    2177 km
  • Plaza De Mercado Fusagasuga
    4923 km
  • Capilla de Los Puentes
    1871 km
  • Mirador Valle de Izquicie
    2570 km
  • Parque de Los Fundadores
    2519 km
  • Ipuc Silvania
    2338 km
  • Mirador Alto del Siete
    2016 km
  • Alcaldia Municipal De Fusagasuga
    4838 km
  • Luchthavens
  • Bogota Luchthaven
    68 km

Hotelfaciliteiten

Kamervoorzieningen

  • Zithoek
  • Patio
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Eettafel
  • Wasmachine
  • Gratis toiletartikelen
  • Flat-screen TV

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 15:00 tot 18:00
Uitchecken: van 11:00 tot 12:00
Licentienummer160703

Veelgestelde vragen

  • 🕌

    Welke populaire bezienswaardigheden liggen in de buurt van 3-sterren Casa De Campo Fusagasuga Villa hotel?

    Tijdens uw verblijf in 3-sterren Casa De Campo Fusagasuga Villa hotel mag u de best beoordeelde bezienswaardigheden van Fusagasuga, Plaza De Mercado Fusagasuga (4 km), niet missen, evenals Alcaldia Municipal De Fusagasuga, gelegen op 4,1 km verderop.
  • Hoe ver is de luchthaven Bogota van Casa De Campo Fusagasuga Villa hotel?

    Bogota luchthaven en Casa De Campo Fusagasuga Villa hotel zijn gescheiden door een 70-km afstand.
  • 🚗

    Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in 3-sterren Casa De Campo Fusagasuga Villa hotel?

    Een privéparkeerplaats is beschikbaar voor gasten van 3-sterren Casa De Campo Fusagasuga Villa hotel.
  • Is er een ontbijt inbegrepen bij ons verblijf in Casa De Campo Fusagasuga Villa hotel?

    Ja, een Amerikaans ontbijt is inbegrepen in sommige tarieven bij Casa De Campo Fusagasuga Villa hotel. Zorg ervoor dat u deze informatie bij deze woning bevestigt.
  • 🕗

    Wat is de uitchecktijd in dit 3-sterren hotel?

    Klanten van dit 3-sterren hotel moeten om 12:00 uitchecken.
  • Wat is het annuleringsbeleid in 3-sterren Casa De Campo Fusagasuga Villa hotel?

    Hier wordt gratis annuleringsvoorwaarden aangeboden. Neem voor meer informatie gerust contact op met de directie van 3-sterren Casa De Campo Fusagasuga Villa hotel.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-07-02
2026-07-03

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Casa De Campo Fusagasuga, Colombia

Fusagasuga-Silvania, Fusagasuga, Colombia

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © todos-los-hoteles-cundinamarca.com

All rights reserved